Galapagos – 25 – wrzesień – 2 październik 2023

Miejsce

Wyspy Galapagos

Termin

Galapagos – 25 – wrzesień – 2 październik 2023

r

Doświadczenie

To już nasza druga wyprawa na Galapagos, nie możemy się doczekać…

Nurkowanie na Wyspach Galapagos to  okazja do spotkania wielu gatunków pelagicznych: ławic rekinów młotów, rekinów wielorybich, orleni, delfinów, mant, lwów morskich, morskich legwanów, a także pingwinów! Wiele z występujących tu roślin i zwierząt to gatunki endemiczne – nie spotkamy ich nigdzie indziej na świecie.

Wyspy Galapagos znane są z niespotykanej fauny z wieloma gatunkami zwierząt, które występują tylko tutaj np. żółwie słoniowe, legwany morskie i lądowe czy zięby Darwina. Na wyspach rosną także bardzo szczególne rośliny a klimat jest przyjemny i suchy. Nie bez przyczyny Galapagos znalazły się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Jest tam wiele miejsc idealnych do nurkowania z fajką, miejsc gdzie można zbliżyć się do uchatek nazywanych lwami morskimi, pingwinów, żółwi morskich czy kolorowych ryb. Pobyt na Galapagos jest wręcz obowiązkowy dla wszystkich entuzjastów przyrody. No i dla płetwonurków…

Zapraszamy na cudowne safari z Aquadiver w terminie 02-09 październik 2023. Na miejscu zrobimy 16/17 nurkowań. Szczegółowy opis łodzi, trasy, opłat dodatkowych w załącznikach.  Bilety lotnicze i dodatkowy program zorganizujemy wiosną.

Informacje i zapisy: milosz@aquadiver.pl

Biuro Podróży AQUATRAVEL.EU – PHU AQUAMANIA z siedzibą przy ul. Iwaszkiewicza 42/1, 10-089 Olsztyn, nr  NIP 739-283-96-16, numer wpisu – 7/2016 – do Rejestru Organizatorów Turystyki  i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko – Mazurskiego dokonanego przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, posiada gwarancje ubezpieczeniowe turystyczne.