O klubie

Nurkowanie to przede wszystkim Nasze hobby…
a dopiero później praca.

Jesteśmy pasjonatami i kochamy nurkowanie. Dbając o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę staramy się każdą osobę traktować indywidualnie. Mamy czas i zapał aby uczyć nurkowania najlepiej jak tylko można.

Damy Ci wiedzę, radę czy opinię abyś został nurkiem kompletnym. Nauczymy rzeczywistych umiejętności przydatnych w ramach Twoich możliwości i celów nurkowych. Pomożemy w zdobyciu doświadczenia, zabierzemy Cię nad piękne, okoliczne jeziora; a z naszym biurem na egzotyczną wyprawę. Dla Twojego bezpieczeństwa pomożemy także w zakupach odpowiednio dopasowanego sprzętu nurkowego.

nurkowanie kursy

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem

Niezależnie od organizacji początek kariery nurkowej jest odkryciem nowego sposobu na życie, spędzania wolnego czasu czy też zawarcia nowych znajomości.

Nie zwlekaj z decyzją o pierwszym podwodnym oddechu, a reszta zadzieje się już sama… Pomożemy, poprowadzimy, pokierujemy, doradzimy.

„W życiu jednego nie wolno nam zrobić nigdy. Nie wolno nam zrezygnować z marzeń.”

Tak wspomina swoją przygodę nasza kursantka, członkini klubu, a teraz również przyjaciółka.

„Kiedy oglądam kadry ze swojej przeszłości i raz jeszcze przeżywam najpiękniejsze chwile – przypominam sobie, że za każdą z nich stało marzenie. Na początku niepewne i nieśmiałe jednak z czasem okazywało się coraz bardziej moje, coraz bardziej ważne i pomyślałam: rzucam się na wodę, może nie od razu głęboką, ale dosłownie wodę, ponieważ najbliższe mojemu sercu okazało się nurkowanie.

Pamiętam moje pierwsze szkolenie OWD, które przewróciło mój świat do góry nogami, mogłam samodzielnie zaplanować i wykonywać nurkowania do 18m. To było coś! Jednak apetyt na życie i wiedzę mam sporą, dlatego gnałam za marzeniami dalej!

Zapisałam się na szkolenie AOWD, które dało mi możliwość zanurzenia się do głębokości 30m. Dodatkowo poznałam zasady interesujących mnie specjalizacji nurkowych, takich jak: nawigacja podwodna, suchy skafander i nurkowanie nocne. Z szeroko otwartymi oczami i podziwem obserwowałam jednak jak nurkowie schodzili jeszcze głębiej. Fascynowało mnie to, że mogą popłynąć na niżej osadzone wraki.

Kurs Deep? Co to jest? Z motywowałam się zatem do jeszcze większej pracy. Zrobiłam kurs Deep (40m) i Rescue. Nic przecież nie smakuje lepiej niż szampan zwycięstwa nad własnymi słabościami, a szczególnie w gronie wspaniałych ludzi: instruktorów, którzy zaszczepiają pasją jeszcze bardziej, którzy w sposób cierpliwy, bezpieczny i profesjonalny prowadzą Twoje szkolenia, aż wreszcie partnurów takich samych zapaleńców, którzy służą pomocą i radą. Razem wokół klubu tworzymy wspaniałą atmosferę, to tu odnajdujemy swoją radość i harmonię…”

Zobaczenie świata tak odmiennego od tego co mamy na codzień, poczucia wolności i pięknych widoków pod wodą nie zapomnę nigdy, zanurzając ciało w toń wody wszystkie codzienne problemy zostają na powierzchni, i to jest magiczne w nurkowaniu. Jest tylko cisza, nasz „partnur”, ryby, podwodne rośliny, jaskinie i wraki. Mój świat przez nurkowanie stał się ciekawszy, może lepszy…

Nowych klubowiczów

Pozdrawia Agata

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Aquadiver Klub

Miłosz Dąbrowski